Co patří do ložnice?

Když budeme počítat s tím, že denně by měl člověk spát cca 8 hodin, tak by prospal celkem třetinu života. A to už rozhodně není málo času. Proto je nutné se v posteli hýčkat. Jak to ale provést? Udělejte si z ložnice odpočinkovou zónu, kde budete opravdu jenom odpočívat. Vymalujte ji v jemných barvách, nejlépe tlumených, hodí se pastelová zelená nebo modrá.

postel, ložnice

Pokračovat ve čtení

Nábytok z masivu neomrzí

V súčasnej době nie v oblasti nábytku nic lepšie ako nábytok z masivu. Veď tento prírodný materiál nenechá takmer nikoho v pokoji. Drevo ako materiál sprevádza ľudstvo už od nepamäti. Po mnoho rokov sa ho obzvlášť v masívnej podobe v rôznych odboroch snažia odborníci zameniť za niečo iné. Nielen lacnejšieho, ale tiež stabilnejšieho. Až na malé výnimky sa potom po čase opäť k drevu vráti. Predovšetkým preto, že bývanie v prírodnom masívnom dreve má mnoho výhod a len veľmi málo nevýhod. Nikde to neplatí viac ako pri nábytku. Nábytok z masívu je nadčasový.

I penziony vyžadují kvalitu

Každý hotel i penzion potřebuje mít kvalitní vybavení. V naší nabídce najdete pestrou škálu nábytku pro hotely, penziony a také ubytovny. Nesmí chybět stoly a židle, které jsou k zakoupení v různých barvách a rozměrech. Penziony nábytek vyžadují kvalitní a musí zahrnovat také postele, skříně a komody. Výrobky, které patří na trhu k nejprodávanějším, vám dodáme do několika dnů, protože je máme většinou skladem. Požadujete-li specifickou výrobu na míru, pak je dodání o něco delší v řádech týdnů. Obraťte se na naši firmu Gazel, specialistu na nábytek pro penziony a hotely.

Další články...