Přepych? Kovaná postel!

Základem každé moderní ložnice je kvalitní postel. A nejen ta, pokud člověk dbá na kvalitní spánek, který neškodí tělu a zdraví. To začíná od speciální matrace, tvarované na míru těla jedince. Bez kvalitní matrace totiž trpí celé záda, páteř a to se pak negativně promítne v celkovém psychickém a fyzickém stavu. Takové matrace pak musí být uloženy v odpovídajícím roštu ideálně kované postele. Dřevěné základy totiž nejsou schopny udržet 100% matraci v roštu a mají nízkou životnost. Kované postele pak ocení mimo jiného určitě ti, co holdují aktivnímu sexu. Každý si dovede představit známé vrzání postele, které dokáže zničit veškerou romantickou atmosféru. V Česku se věnuje luxusním postelím firma Galante. Mrkněte na jejich profesionální práci!

Dřevěné lišty z českého dřeva

Mezi interiérové doplňky bezpochyby patří o dřevěné lišty. V našem sortimentu najdete podlahové, rohové, ale i duté lišty, které slouží pro vedení elektřiny nebo jiných nevzhledných kabelů. Ale můžete z nich vytvořit i krásné interiérové obrazce nebo využít pouze jejich části na jiné doplňky. Vyzkoušejte naše české kvalitní dřevo a nebudete litovat.

dřevěné lišty

Pokračovat ve čtení

Vizualizace interiérů

Vizualizace interiérů spočívá ve vytvoření modelu interiéru pomocí počítačového programu. 3D vizualizace interiéru je klíčovou záležitostí při zařizování vašeho bytu, domu či jiných prostor. Návrh vám poskytne přehled o tom, jak je možné vámi požadovaný prostor zařídit a snadněji si vytvoříte představu reálného výsledku.
Při tvorbě realizace je nutné návrhářům poskytnout rozměry a základní podobu interiéru. Pak už je jen na vás, jestli necháte specialistům volnou ruku nebo jestli budete chtít do plánu přenést své vlastní požadavky a nápady. Architekti poté vytvoří konkrétní návrhy interiérů, včetně použitých materiálů, barev a doplňků.

Další články...