Dřevěné lišty z českého dřeva

Mezi interiérové doplňky bezpochyby patří o dřevěné lišty. V našem sortimentu najdete podlahové, rohové, ale i duté lišty, které slouží pro vedení elektřiny nebo jiných nevzhledných kabelů. Ale můžete z nich vytvořit i krásné interiérové obrazce nebo využít pouze jejich části na jiné doplňky. Vyzkoušejte naše české kvalitní dřevo a nebudete litovat.

dřevěné lišty

Pokračovat ve čtení

Vizualizace interiérů

Vizualizace interiérů spočívá ve vytvoření modelu interiéru pomocí počítačového programu. 3D vizualizace interiéru je klíčovou záležitostí při zařizování vašeho bytu, domu či jiných prostor. Návrh vám poskytne přehled o tom, jak je možné vámi požadovaný prostor zařídit a snadněji si vytvoříte představu reálného výsledku.
Při tvorbě realizace je nutné návrhářům poskytnout rozměry a základní podobu interiéru. Pak už je jen na vás, jestli necháte specialistům volnou ruku nebo jestli budete chtít do plánu přenést své vlastní požadavky a nápady. Architekti poté vytvoří konkrétní návrhy interiérů, včetně použitých materiálů, barev a doplňků.

Rekonstrukce bytu

Pokud plánujete rekonstrukci svého bytu, je potřeba celou přestavbu velice dobře naplánovat, promyslet a spočítat si veškeré náklady. Vhodným pomocníkem při větší i menší rekonstrukci je firma, která rekonstrukce bytů provádí. A jak taková rekonstrukce za pomoci odborníků vypadá? Nejprve jsou odsouhlaseny návrhy na rekonstrukci, sepsány veškeré potřebné dokumenty a zajištěno stavební povolení. Samotná rekonstrukce pak probíhá podle realizačního plánu, jehož dodržování je kontrolováno během pravidelných kontrol.

Další články...