Dlažba velkých formátů

Chůze po nerovném povrchu může nadělat pěknou paseku na našem zdraví, zvláště pokud zabrkneme a vyvrtneme si na něm kotník. Instalace kvalitně udělané dlažby je nejlepší řešení, které může člověk udělat, aby k podobným neštěstím nedocházelo.

Dnes je obří výběr a velkoformátová dlažba se prodává do většiny obytných a venkovních jednotek. Vybrat si člověk opravdu může z mnoha motivů a designovat si exteriér či interiér dle vlastního přání. K instalaci je ale často potřeba odborník, který dostatečně své řemeslo ovládá.

Výroba nábytku Aretti


Sledujete nové trendy v oblasti bydlení? Jednou z novinek při zařizování bytu je dnes nábytek s lesklým povrchem. Takovýto nábytek dodává interiéru nádech luxusu a modernosti. Na trhu je navíc k dostání velké množství barev či imitací dýhy, takže si vybere opravdu každý.

Pokračovat ve čtení

Vybíráme nové akvárium

kulaté akvárium

Rozhodli jste se, že začnete chovat akvarijní rybičky? Než si vůbec nějakou rybičku pořídíte, měli byste zvážit, jaký jim pořídíte domov. Současný trh je rozmanitý a nabízí pestrou škálu akvárií, z nichž vybrat to správné je nelehký úkol. Jestliže v akvaristice teprve začínáte, poraďte se s odborníky o tom, jaký druh akvária byste měli koupit do svého interiéru.

Akvária se dnes liší nejen svým tvarem, ale také způsobem výroby. Jestliže je pro vás rozhodující tvar a velikost, neměli byste kupovat pro rybičky kulaté akvárium. Sice působí esteticky dobře, ale rozhodně není vhodné jako domov pro akvarijní rybičky. Toto akvárium je malé, a proto je lepší zvolit spíše krychli, kvádr, případně půdorys mnohoúhelníku. Jestliže nevíte, jaké další příslušenství akváriu náleží, pak se vám nabízí akvarijní sety. Tyto sety jsou určeny hlavně pro začátečníky, aby nezapomněli dokoupit vše potřebné.

Pokračovat ve čtení

Další články...