Jak levně oživit vaše bydlení

Chcete oživit své bydlení, ale nemáte moc peněz? Poradíme vám několik jednoduchých triků, jak proměnit váš byt s trochou peněz.
Samolepky na zeď jsou perfektní záležitostí. Můžete si vybrat přesně podle vašeho gusta, a když projedete několik obchodů na internetu, určitě najde to, co se bude líbit právě vám. Případně si můžete sestavit vlastní stěnu z obrázků, které si nakombinujete.

Pokračovat ve čtení

Nábytek pro hotely

Hledáte ekologický a moderní nábytek pro vaše ubytovaí zařízení? Ať už je to hotel, penzion nebo jen vaše chata, u firmy Gazel najdete vše, co hledáte. Nabízí cenově dostupný a funkční nábytek vyrobený z masivního dřeva, čímž se zaručuje vysokou kvalitou a dlouhou životností. Tato firma vám pomůže s kompletní realizací interiérů, včetně návrhu, realizace i montáže. Konzultace a návrh je dokonce zdarma! Nabízí tedy celkové vybavení, jako jsou postele, židle a jídelní stoly, skříně, komody i palandy. Nábytek pro hotely od této značky jistě vaše hosty zaujme.

nábytek hotely Gazel

Výroba nábytku Brno

Výroba nábytku do interiérů rodinných domků, panelových bytů či komerčních objektů je součástí portfolia služeb společnosti Aretti se sídlem v Brně –  Židenicích. Na zakázku si klient může nechat zhotovit různé druhy moderního nábytku, včetně židlí, matrací a postelových roštů nebo skleněných pracovních desek. Výroba nábytku je šitá klientovi doslova na míru, tak aby použité materiály a designové provedení perfektně ladilo s ostatním vybavením interiéru.

Vyrobený nábytek vám zkušení pracovníci z firmy Aretti smontují u vás doma a na místě doladí potřebné detaily. Výroba nábytku je doplněna o další práce související s realizacemi interiérů. Jedná se například o montáže podlahových krytin, garnýží nebo napínaných stropních podhledů.

Další články...