Nábytek pro hotely

Hledáte ekologický a moderní nábytek pro vaše ubytovaí zařízení? Ať už je to hotel, penzion nebo jen vaše chata, u firmy Gazel najdete vše, co hledáte. Nabízí cenově dostupný a funkční nábytek vyrobený z masivního dřeva, čímž se zaručuje vysokou kvalitou a dlouhou životností. Tato firma vám pomůže s kompletní realizací interiérů, včetně návrhu, realizace i montáže. Konzultace a návrh je dokonce zdarma! Nabízí tedy celkové vybavení, jako jsou postele, židle a jídelní stoly, skříně, komody i palandy. Nábytek pro hotely od této značky jistě vaše hosty zaujme.

nábytek hotely Gazel

Výroba nábytku Brno

Výroba nábytku do interiérů rodinných domků, panelových bytů či komerčních objektů je součástí portfolia služeb společnosti Aretti se sídlem v Brně –  Židenicích. Na zakázku si klient může nechat zhotovit různé druhy moderního nábytku, včetně židlí, matrací a postelových roštů nebo skleněných pracovních desek. Výroba nábytku je šitá klientovi doslova na míru, tak aby použité materiály a designové provedení perfektně ladilo s ostatním vybavením interiéru.

Vyrobený nábytek vám zkušení pracovníci z firmy Aretti smontují u vás doma a na místě doladí potřebné detaily. Výroba nábytku je doplněna o další práce související s realizacemi interiérů. Jedná se například o montáže podlahových krytin, garnýží nebo napínaných stropních podhledů.

Dlažba velkých formátů

Chůze po nerovném povrchu může nadělat pěknou paseku na našem zdraví, zvláště pokud zabrkneme a vyvrtneme si na něm kotník. Instalace kvalitně udělané dlažby je nejlepší řešení, které může člověk udělat, aby k podobným neštěstím nedocházelo.

Dnes je obří výběr a velkoformátová dlažba se prodává do většiny obytných a venkovních jednotek. Vybrat si člověk opravdu může z mnoha motivů a designovat si exteriér či interiér dle vlastního přání. K instalaci je ale často potřeba odborník, který dostatečně své řemeslo ovládá.

Další články...