Techlam – kvalitní velkoformátová dlažba

Techlam

Rekonstruujete koupelnu? Hledáte vhodnou dlažbu, která se vyznačuje precizním zpracováním? Potom doporučujeme dlažbu Techlam. Jedná se o kvalitní keramický materiál. Velkoformátovou dlažbu jako první nabízela španělská keramická firma Levantina, která se stala průkopníkem v její výrobě. Tloušťka dlažby jsou pouhé tři milimetry. Ale výhod je mnohem více.

Pokračovat ve čtení

Trendy v bydlení

kachlové krbyModerní zařízení domů a bytů jsou stále v módě. Každý chce mít krásný interiér, ve kterémse bude cítit pohodlně. Lidé podlehli mánii amerického trendu, který spočívá v jednoduchosti a krásné. Méně je někdy více. Méně nábytku, který vypadá luxusně, udělá místnost prostornou a nadýchanou. Součástí tohoto trendu jsou i kachlové krby, které dodávají obývacím pokojům jistou jiskru. Krb nám vytváří teplo domova, pohodu a na druhou stranu je praktický, protože v zimě nám pokoj vyhřeje mnohem rychleji než klasické topení. Dalším trendem jsou nízké velké sedačky, v různých barevných provedeních. Ty pokoji dodají moderní nádech.

Dlažba velkých formátů

Chůze po nerovném povrchu může nadělat pěknou paseku na našem zdraví, zvláště pokud zabrkneme a vyvrtneme si na něm kotník. Instalace kvalitně udělané dlažby je nejlepší řešení, které může člověk udělat, aby k podobným neštěstím nedocházelo.

Dnes je obří výběr a velkoformátová dlažba se prodává do většiny obytných a venkovních jednotek. Vybrat si člověk opravdu může z mnoha motivů a designovat si exteriér či interiér dle vlastního přání. K instalaci je ale často potřeba odborník, který dostatečně své řemeslo ovládá.