Levné a pratické, to jsou stínící sítě

Pokud hledáte levné a praktické řešení jak zastínit plot a zabránit tak zvědavým pohledům vašich sousedů. Investujte do stínící sítě, díky které na váš pozemek již nikdo neuvidí. Stínící sítě se dodávají v základní borovicově zelené barvě, avšak můžete ji sehnat i v jiných odstínech, nejčastěji černé, hnědé či maskáčové. Fantazii se však meze nekladou, zvláště pokud chcete stínící síť použít k marketingovým účelům. Pokud natrefíte na správnou firmu, dokáže vám zajistit stínící síť také ve žluté, červené, bílé či modré barvě. Tyto reklamní sítě se pak dají použít na tenisových kurtech, budovách, lešeních a podobně. Tento způsob propagace je nejen levný, ale také zaujmete více lidí, jelikož bilboardy u silnice a city light reklamy už pozornost tolik nepoutají.

Dřevěné lišty z českého dřeva

Mezi interiérové doplňky bezpochyby patří o dřevěné lišty. V našem sortimentu najdete podlahové, rohové, ale i duté lišty, které slouží pro vedení elektřiny nebo jiných nevzhledných kabelů. Ale můžete z nich vytvořit i krásné interiérové obrazce nebo využít pouze jejich části na jiné doplňky. Vyzkoušejte naše české kvalitní dřevo a nebudete litovat.

dřevěné lišty

Pokračovat ve čtení

Jeďte na zelené vlně s kachlovými kamny

Pokud potřebujete efektivně a ekologicky vytopit svůj dům nebo byt, pak jsou nejlepším řešením kachlová kamna. Nejen, že mají vysokou výhřevnost, ale také jsou zcela ekologická a tvoří krásný interiérový designový prvek. Vyzkoušejte kachlová kamna z dílny Vilimek.cz a rozhodně nebudete litovat.

ekologická kachlová kamna

Pokračovat ve čtení