Co patří do ložnice?

Když budeme počítat s tím, že denně by měl člověk spát cca 8 hodin, tak by prospal celkem třetinu života. A to už rozhodně není málo času. Proto je nutné se v posteli hýčkat. Jak to ale provést? Udělejte si z ložnice odpočinkovou zónu, kde budete opravdu jenom odpočívat. Vymalujte ji v jemných barvách, nejlépe tlumených, hodí se pastelová zelená nebo modrá.

postel, ložnice

Pokračovat ve čtení

Nábytok z masivu neomrzí

V súčasnej době nie v oblasti nábytku nic lepšie ako nábytok z masivu. Veď tento prírodný materiál nenechá takmer nikoho v pokoji. Drevo ako materiál sprevádza ľudstvo už od nepamäti. Po mnoho rokov sa ho obzvlášť v masívnej podobe v rôznych odboroch snažia odborníci zameniť za niečo iné. Nielen lacnejšieho, ale tiež stabilnejšieho. Až na malé výnimky sa potom po čase opäť k drevu vráti. Predovšetkým preto, že bývanie v prírodnom masívnom dreve má mnoho výhod a len veľmi málo nevýhod. Nikde to neplatí viac ako pri nábytku. Nábytok z masívu je nadčasový.

I penziony vyžadují kvalitu

Každý hotel i penzion potřebuje mít kvalitní vybavení. V naší nabídce najdete pestrou škálu nábytku pro hotely, penziony a také ubytovny. Nesmí chybět stoly a židle, které jsou k zakoupení v různých barvách a rozměrech. Penziony nábytek vyžadují kvalitní a musí zahrnovat také postele, skříně a komody. Výrobky, které patří na trhu k nejprodávanějším, vám dodáme do několika dnů, protože je máme většinou skladem. Požadujete-li specifickou výrobu na míru, pak je dodání o něco delší v řádech týdnů. Obraťte se na naši firmu Gazel, specialistu na nábytek pro penziony a hotely.

Investujte do kvalitného nábytku

Našou špecializáciou sú detské izby, ktoré sa zaručujú kvalitou materiálov a zdravotnou nezávadnosťou. Okrem klasického masívneho nábytku pre deti, ktorý je upravený čírym lakom, ponúkame aj kolekciu Teddy, kedy je nábytok zo smrekového masívu doplnený o laminované časti dostupné v šiestich farbách. V ponuke sú klasické postele s úložnými priestormi, ale aj zvýšené postele so šmýkačkou, pracovným priestorom alebo domčekom pod pod posteľou. Náš nábytok môžete kúpiť aj  na nábytok online!

Nábytek pro hotely

Hledáte ekologický a moderní nábytek pro vaše ubytovaí zařízení? Ať už je to hotel, penzion nebo jen vaše chata, u firmy Gazel najdete vše, co hledáte. Nabízí cenově dostupný a funkční nábytek vyrobený z masivního dřeva, čímž se zaručuje vysokou kvalitou a dlouhou životností. Tato firma vám pomůže s kompletní realizací interiérů, včetně návrhu, realizace i montáže. Konzultace a návrh je dokonce zdarma! Nabízí tedy celkové vybavení, jako jsou postele, židle a jídelní stoly, skříně, komody i palandy. Nábytek pro hotely od této značky jistě vaše hosty zaujme.

nábytek hotely Gazel