Jak si vybrat postel?

postel

Výběr postele řeší každý z nás minimálně jednou za život. Není to žádná věda, i když proces výběru může být složitý a zdlouhavý, přeci jen tam trávíme značnou část svého života. Jak tedy vybrat tu správnou?

Pokračovat ve čtení

Přepych? Kovaná postel!

Základem každé moderní ložnice je kvalitní postel. A nejen ta, pokud člověk dbá na kvalitní spánek, který neškodí tělu a zdraví. To začíná od speciální matrace, tvarované na míru těla jedince. Bez kvalitní matrace totiž trpí celé záda, páteř a to se pak negativně promítne v celkovém psychickém a fyzickém stavu. Takové matrace pak musí být uloženy v odpovídajícím roštu ideálně kované postele. Dřevěné základy totiž nejsou schopny udržet 100% matraci v roštu a mají nízkou životnost. Kované postele pak ocení mimo jiného určitě ti, co holdují aktivnímu sexu. Každý si dovede představit známé vrzání postele, které dokáže zničit veškerou romantickou atmosféru. V Česku se věnuje luxusním postelím firma Galante. Mrkněte na jejich profesionální práci!

Vizualizace interiérů

Vizualizace interiérů spočívá ve vytvoření modelu interiéru pomocí počítačového programu. 3D vizualizace interiéru je klíčovou záležitostí při zařizování vašeho bytu, domu či jiných prostor. Návrh vám poskytne přehled o tom, jak je možné vámi požadovaný prostor zařídit a snadněji si vytvoříte představu reálného výsledku.
Při tvorbě realizace je nutné návrhářům poskytnout rozměry a základní podobu interiéru. Pak už je jen na vás, jestli necháte specialistům volnou ruku nebo jestli budete chtít do plánu přenést své vlastní požadavky a nápady. Architekti poté vytvoří konkrétní návrhy interiérů, včetně použitých materiálů, barev a doplňků.

Postele z masívu vydržia

Masív je kvalitný materiál pre výrobu postelí. Vyniká najma svojou tvrdosťou, tak sa nemusíte báť, že sa s posťelou něco stane, aj keď ste naozaj velký chlap. Postele z masívu zaručujú ozajstnú stabilitu. Vyrábajú sa zo smku, borovíc, bukov i dubov, najdeme však je aj z takých materiálov, ako je javor, jasan, jelša, aj brieza. Samozdrejmosťou sú u masívných posťelí, tak ako aj u iných dalších kombinovatelné úložné priestory. Výsuvné suplíky a iné.
Postele z masívu sú dělitelné na jednolôžka, dvojlôžka alebo chcete li manželské postele. Postele z masívu patrie medzi najkvalitnějšie a najlepšie výrobky, aké môžte na trhu s postelmi získať. Takáto postel je pak základom pre zdravý spánok a kvalitný odpočinok.

Postele z masívu pre vaše pohodlie

Keď vôjdete do predajně s dreveným nábytkom, môžte tu naliezť široků škálu postelí. Ty potom rozdelujeme podľa materiálu z a kého sou vyrobeny, napríklad: postele z masívu, kovové postele, čalúnené postele apod Veľmi obľúbené sú aj cez svoju vyššiu obstarávaciu cenu postele z masívu, ktoré sa vyrába z duba, buka či brezy.

Postele z masívu sa vyznačujú vysokou kvalitou, pevnosťou a odolnosťou. Sľubujú dlhú životnosť, a tak vám budú slúžiť niekoľko rokov. Je možné povrch ošetriť morením, čím sa získajú rôzne farebné odtieňa. Ak preferujete prírodný vzhľad, potom sa povrch pokryje iba voskom či olejom. Drevo je prírodný materiál, ktorý vnáša do interiéru ojedinelú atmosféru.

Co patří do ložnice?

Když budeme počítat s tím, že denně by měl člověk spát cca 8 hodin, tak by prospal celkem třetinu života. A to už rozhodně není málo času. Proto je nutné se v posteli hýčkat. Jak to ale provést? Udělejte si z ložnice odpočinkovou zónu, kde budete opravdu jenom odpočívat. Vymalujte ji v jemných barvách, nejlépe tlumených, hodí se pastelová zelená nebo modrá.

postel, ložnice

Pokračovat ve čtení